+90 0505 274 39 40

+90 0532 509 07 81

Özel Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

Genel Eğitim İçerikleri

ISO 9001:2008 Revizyonu Eğitimi: Eğer önceden 2000 versiyonu eğitimi almış ve standarda hâkimseniz, sadece yeni versiyonda gelen değişiklikler ve etkilerini konu alan yarım günlük eğitimle, kurmuş olduğunuz Kalite Yönetim Sistemi’nizi yeni versiyona göre gözden geçirip gerekli olabilecek değişiklikleri yapabilmeniz için, standart tümüyle anlatılmadan verilen ve yeni versiyona geçiş sürecini de anlatan bu eğitime katılabilirsiniz. Katılımcılara Eğitim Katılım Belgesi verilecektir. (Süre: Yarım gün)

ISO 9001 Kalite, ISO 14001 Çevre, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği, ISO 22000 Gıda Güvenliği, ISO 13485 Tıbbi Cihazlar Yönetim Sistemi Bilgilendirme Eğitimleri: İlgili standardın uygulamasını bilseniz de bilmeseniz de, ilgili standardın maddelerinin açıklanmasını ve genel uygulama örneklerinin anlatımını içeren bu eğitime katılabilirsiniz. Katılımcılara Eğitim Katılım Belgesi verilecektir. (Süre: 1 gün)

ISO 9001 Kalite, ISO 14001 Çevre, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği, ISO 22000 Gıda Güvenliği, ISO 13485 Tıbbi Cihazlar Yönetim Sistemi İç Denetçi Eğitimleri: İlgili standardın şartlarından biri olan, firmanızın iç denetimini yapabilmeniz için, önce standardın anlatımı, ardından ISO 19011:2002 denetim kılavuzuna göre iç denetim kurallarının açıklanması ve örneklenmesi ile gerçekleştirilir. Eğitim sonunda sınav yapılarak, başarılı olan katılımcılara Eğitim Başarı Belgesi verilecektir. (Süre: 2 gün)

ISO 10002 Kalite Yönetimi-Müşteri Memnuniyeti-Kuruluşlarda Şikayetlerin Ele Alınması İçin Kılavuz Bilgiler Eğitimi: Kuruluşunuzda ISO 9001 uygulaması olsun ya da olmasın, ISO 9001 ile beraber veya ayrı kullanılmak üzere hazırlanmış olan bu kılavuzun maddelerinin açıklanmasını ve genel uygulama örneklerinin anlatımını içeren bu eğitime katılabilirsiniz. Katılımcılara Eğitim Katılım Belgesi verilecektir. (Süre: 1 gün)

Entegre Yönetim Sistemi Bilgilendirme Eğitimleri: İlgili standartların uygulamasını bilseniz de bilmeseniz de, ilgili standartla maddelerinin açıklanmasını ve genel uygulamaların örneklerinin anlatımını içeren bu eğitime katılabilirsiniz. Eğitimler modüler olarak (katılımcıların, sadece ilgili standartların anlatıldığı eğitim günlerine katılımları ile) gerçekleştirilir. Katılımcılara Eğitim Katılım Belgesi verilecektir. (Süre: Katılacağınız bölümlere göre değişkendir, lütfen eğitim takviminde “EN” kodlu eğitim sürelerine bakınız!)

Entegre Yönetim Sistemi İç Denetçi Eğitimleri: İlgili standartların şartlarından biri olan, firmanızın iç denetimini yapabilmeniz için, önce standartların anlatımı, ardından ISO 19011:2002 denetim kılavuzuna göre iç denetim kurallarının açıklanması ve örneklenmesi ile gerçekleştirilir. Eğitimler modüler olarak (katılımcıların, sadece ilgili standartların anlatıldığı eğitim günlerine katılımları ile) gerçekleştirilir. Eğitim sonunda sınav yapılarak, başarılı olan katılımcılara Eğitim Başarı Belgesi verilecektir. (Süre: Katılacağınız bölümlere göre değişkendir, lütfen eğitim takviminde “EN” kodlu eğitim sürelerine bakınız!)

Çevre Mevzuatı/İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatı Eğitimi: İlgili Mevzuatın en yoğunlukla kullanılan kısımlarının anlatımını içerir, sadece kuruluş içi verilir, istendiği takdirde, etkinliğin arttırılması için, eğitim öncesi kuruluş ziyaret edilerek, tabi olduğu mevzuat belirlenir ve ardından kuruluşunuza özgün anlatım yapılır. Katılımcılara Eğitim Katılım Belgesi verilecektir. (Süre: Firma talebine göre belirlenir)

CE İşareti Direktifleri Eğitimleri: İlgili direktifin amaç, kapsam ve tanımları, temel gerekleri, uygunluk kontrol metotları, CE uygunluk işareti başlıklarının anlatıldığı ve içeriği ilgili direktife göre şekillendirilmiştir. Katılımcılara Eğitim Katılım Belgesi verilecektir. (Süre: 1 gün)