+90 0505 274 39 40

+90 0532 509 07 81

Özel Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

Hakkımızda

Deon Danışmanlık, İzmir’de faaliyet gösteren firmalardan birisi olarak 1996 yılında kurulmuştur. Ülkemiz için henüz çok yeni olan Yönetim Danışmanlığı sektöründe, geniş bir hizmet yelpazesi ile çalışmalarda bulunmayı kendine amaç edindi.

Deon Danışmanlık, başta Ege Bölgesi olmak üzere, tüm Türkiye genelinde yer alan imalat ve hizmet sektörlerindeki firmalarda yürüttüğü yönetim danışmanlığı, kalite sistemleri danışmanlığı, girişimcilik, yatırım projeleri, yeniden yapılanma, reorganizasyon, kurumsallaşma, aile şirketlerinde kurumsallaşma danışmanlık ve eğitim faaliyetleri hizmetlerini her geçen gün, sayıca ve hizmet kalitesi açısından sürekli olarak iyileştirmeye özen göstermektedir.

Deon Danışmanlık, firmaların gelişimine büyük bir katkı sağlayan devlet destekleri, hibeler ve arge konularındaki desteklerde üstün tecrübe ve birikimlerini firmalar adına doğru ve zamanında kullanmayı öğretmektedir.

Günümüzün yoğun rekabet ortamında ve dinamik ekonomik koşullarında karşılaştığınız işletme ve yönetim problemlerinize en uygun çözümleri bulmak ve gerekli uygulama adımlarını atıp, uygulama sonuçlarını izlemek üzere oluşturulacak projelerde, DEON Danışmanları ile birlikte olmanın ayrıcalığını sizlerin de yaşamanız dileğiyle…..

Demet Çukur  Makina Mühendisi  -  Fuat Çukur Makina Mühendisi